do góry
  • Godziny pracy urzędu:
  • poniedziałek, środa, czwartek - 7.00 - 15.00
  • wtorek - 8.00 - 17.00, piątek - 7.00 - 14.00
  • ul. Lipowa 5
    42 - 274 Konopiska

  • tel. 34 328 20 57
    fax 34 344 19 35

Zimowe utrzymanie dróg w sezonie 2020/2021 na terenie Gminy KonopiskaZapotrzebowanie na pojemniki na popiół Uwaga! Nabór deklaracji na wymianę starych kotłów na paliwo stałe WAŻNE!!! ZANIM WYJEDZIESZ SPRAWDŹ SWÓJ DOWÓD OSOBISTY!UWAGA! AKTUALNA SYTUACJA EPIDEMIOLOGICZNA SARS-CoV-2 (COVID-19) NA TERENIE GMINY KONOPISKA Stypendium Wójta Gminy Konopiska dla uzdolnionych uczniów pobierających naukę na terenie Gminy KonopiskaZmiana wysokości opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi.Transmisje Sesji Rady Gminy OnlineSzczegółowy rozkład jazdy autobusów GTV BUS

Gmina Konopiska ma w swej ofercie wiele ciekawych atrakcji turystycznych – historycznych zabudowań, pomników przyrody, terenów rekreacyjno-sportowych, a wszystko to w otoczeniu pięknych borów sosnowych i malowniczych zakoli rzecznych z unikatową roślinnością. Warto odwiedzić te miejsca urządzając sobie wycieczkę rowerową.

O komfort cyklistów zadbaliśmy budując liczne ścieżki i wytyczając szlaki rowerowe, które są oznakowane i wyposażone w elementy przyjazne turystom – miejsca odpoczynku z ławeczkami i tablicami informacyjnymi, na których zaznaczono i opisano poszczególne trasy. Obecnie oferujemy turystom siedem tras rowerowych, zróżnicowanych pod względem walorów krajobrazowych , długości i trudności przejazdu.

Nowe szlaki turystyczne w Gminie Konopiska - link