Pomoc od radnych dla DPS-u

22 maja 2020

Czternastu Radnych Gminy Konopiska przekazało do Domu Pomocy Społecznej w Blachowni zebraną pośród siebie kwotę 4200 zł – na pomoc w walce z wirusem SARS-CoV-2. Pieniądze posłużą do zakupu niezbędnych środków ochrony osobistej dla podopiecznych i personelu DPS-u. Wspólne i solidarne działanie pozwoli na ochronę zdrowia i życia osób najbardziej narażonych na działanie wirusa.

Słowa wdzięczności za życzliwość i poszanowanie drugiego człowieka w imieniu podopiecznych i pracowników Domu Pomocy Społecznej w Blachowni przekazał Przewodniczącemu Rady oraz Radnym Gminy Konopiska Dyrektor Pan Marcin Huras.

O.Muc/Gmina Konopiska