Spotkanie organizacyjne PZW oddz. Konopiska

31 stycznia 2020
Sport i Turystyka

W dniu 26 stycznia 2020r. w siedzibie Gminnego Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach odbyło się pierwsze w nowym roku spotkanie organizacyjne Koła Wędkarskiego oddz. Konopiska.

W trakcie spotkania podsumowano rok 2019, ustalono harmonogram spotkań i zawodów w roku 2020, przedstawiono sprawozdanie komisji rewizyjnej oraz sądu koleżeńskiego straży rybackiej.

Opis zarybienia przedstawił Prezes Koła Leszek Jagusiak – gdzie wg protokołu zarybienie na zbiorniku „Pająk” w roku 2019 wyniosło ponad 930 kg ryb kilku gatunków – karp, lin, płoć, węgorz, sandacz, karaś.

Terminy zawodów przypadających na rok 2020 ustalono na dni: 19 kwietnia – „Mistrzostwa Koła”, 31 maja – „Dzień Dziecka”, 14 czerwca „Zawody federowe – dzienne”, 29 sierpnia – „Zawody federowe – nocne”, 13 września – wyjazd członków koła na zawody „zewnętrzne”.

W spotkaniu udział wzięło 21 członków.

Serdecznie dziękuję za aktywny udział w spotkaniu, życzę wszystkim członkom udanego, wędkarskiego roku oraz zapraszam do dalszego, czynnego angażowania się w życie Koła.

Prezes Leszek Jagusiak