01 lipca 2020
Sport i Turystyka

Warto było trochę poczekać na wznowienie rozgrywek w minisiatkówce chłopców. Powrót na siatkarskie parkiety po prawie trzymiesięcznej przerwie, okazał się niezwykle udany dla młodego zawodnika naszej gminy Krzysztofa Kupczyka. 21 czerwca w Jaworznie odbył się Wojewódzki Finał Minisiatkówki Trójek  Chłopców, z którego Krzysztof wrócił ze srebrnym medalem i tytułem najlepszego zawodnika turnieju.
W turnieju finałowym rywalizowało 10 najlepszych zespołów z całego województwa śląskiego. Dwa najlepsze zespoły uzyskały także awans do finału Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce o Puchar Kindrr Joy of Movinig, który jest zaplanowany na koniec sierpnia.

T.K
Zdjęcia arch. T.K.